fbpx

bilgi@demoajans.com

0548 888 33 66

Pzt – Cum 09:00-18:00

Ekip seni bekliyor; geliyor musun?

Etkinlik ve organizasyonlarımızda, karşılama ve stant aktivitelerimizde, market içi ürün tanıtımlarımızda görev almak için hazır mısın?

Güler yüzlüyüm, diksiyonum düzgün, sorumluluk sahibiyim ve ekip ile uyumlu çalışabilirim diyorsan bize katılabilirsin.

Enerji 100%
Mutluluk 100%
Ekip Ruhu 100%
Başarı 100%

Yaz tatilinde Kıbrıs’ta kalıp çalışmak istiyorsan veya yaz okuluna kalıp çok boş vaktim var diyorsan doğru yerdesin. Yaz aylarında full time veya part time projelerimizde görev alabilirsin.

Okul iyi güzelde ara sıra çalışıp harçlık çıkarsam fena olmaz dediğini duyar gibiyiz. Okul dönemlerinde ders programına göre boş olduğun gün ve saat aralıklarına uygun projelerimizde görev alırsın. Böylelikle hem dersine gider hemde Demo Ajans ekibinin bir parçası olursun.

Çalışarak harçlığını çıkarmanın yanı sıra birbirinden farklı projelerimizde görev alarak paha biçilemez deneyim ve tecrübe kazanmana yardımcı oluyoruz.

Sık Sorulan Sorular?

Uyku Saatlerimiz: 00:30 – 07:30 🙂. Bu saatler dışında her saat aralığında projemiz olabilir. Merak etme! Sadece sana uygun saat aralığındaki projelerde görev alırsın.

Tabiki hayır. Ekip olmanın en güzel yanı herkesin birbirine bir şeyler öğretmesi.

Bu konular böyle ayak üstü olur mu hiç. İlk önce birbirimizi bir görelim, ücreti iş görüşmesi sırasında yüz yüze konuşuruz. 😉

Tüm projelerimizde ulaşımın ajansımız tarafından karşılanır. Evinden(Veya okulundan) alınıp, iş bitiminde evine bırakılırsın.

Lefkoşa dışında yaşaman sorun olmaz, bulunduğun bölgedeki projelerimizde görev alırsın.

İlk önce online başvuru yapman gerekiyor. Başvuru süreci tamamlandığında işe başlayabilirsin.

İlk önce aşağıdaki bölümdeki butona tıklayıp başvuru formunu doldurman gerekiyor. Başvuru form tamamlandığında ikinci form ile resmini göndermelisin. Sonrasında ise 3-10 gün içerisinde başvurunu değerlendirip seni iş görüşmesi için ofisimize davet ediyoruz.

Şimdi Başvuru Yap!

Artık hazırsan aşağıdaki butona tıklayarak başvuru formunu doldurmaya başlayabilirsin. Eğer kafana takılan başka soruların varsa facebook veya instagram üzerinden bize mesaj atabilirsin.

Başvuru Formunu Doldur

INSTAGRAM

[instashow cache_media_time="8200" auto="2700" speed="750" auto="3700"]