fbpx

bilgi@demoajans.com

0548 888 33 66

Pzt – Cum 09:00-18:00

Web Tasarım & Yazılım

Yıl olmuş 2020 sizin hâlâ web siteniz yok mu?
Gelişmiş tasarım ve güvenli altyapı ile işletmenize en uygun paket seçenekleri ile web sitenizi biz hazırlayabiliriz.

web-tasarim-icon

TASARLAMA

En yeni çıkmış teknolojileri kullanarak, kurumsal kimliğinizi profesyonel bir biçimde yansıtan ve oldukça kaliteli bir şekilde web siteleri tasarlıyoruz.

ARAŞTIRMA GELİŞTİRME

Sektörünüze dair gerekli analizler yapılıp, daha sonrasında bu analizler kapsamlı bir şekilde incelenip nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ve web sitenizin en iyi yerlere gelmesi için fikirler veriyoruz.

UYUMLULUK

Tasarladığımız web siteleri tüm mobil ürünlere (iPhone, iPad, Samsung vb.) uygun olmakla birlikte tüm tarayıcılarda (Chrome, İExplorer, Firefox, vb.) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

SEO - ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Web sitesi tasarımında diğer önemli olan noktalardan biri ise sitenizin tüm arama motorlarına ve seo alt yapısına uygun tasarıma sahip olmasıdır ve biz bu yöntem ile her zaman zirveyi hedeflemekteyiz.

GÜVENLİ VE SORUNSUZ

İşinde uzman yazılımcılarımız tarafından tasarlanan özel güvenlik fikirleri ile sizlere güvenli ve sorun içermeyen bir hizmet sağlıyoruz.

PROFESYONEL DESTEK

İşinde profesyonel olmak ve sizleri en iyi şekilde karşılamak bizim misyonumuzdur. 7 gün 24 saat sınırsız hizmet alabileceğiniz hızlı ve güler yüzlü bir ekip sizleri bekliyor.

Bronz

Paket
  • Küçük ölçekli işletmeler için bütçeyi zorlamayacak, yerel harita tanıtımının yapıldığı başlangıç paketidir.

Gümüş

Paket
  • Küçük ve orta ölçekli işletmeler için ürün ve hizmetlerini tanıtarak müşterilerine daha kolay hizmet sunabilecekleri pakettir.

Altın

Paket
  • Marka bilinirliğini ve kazançlarını gözle görünür bir şekilde büyütmek isteyen firmalar için uygun bir pakettir.

Platinum

Paket
  • Marka bilinirliğini ile kazançlarını artırmak ve sektörde ciddi prestij artışı isteyen firmalar için vazgeçilmez bir pakettir.

INSTAGRAM